Background

O Nas

Najlepsi W Trójmieście

Forest Motor

Już od wielu lat jesteśmy firmą handlowo-usługową, oferującą szeroki wybór profesjonalnych i amatorskich maszyn do parku, lasu i ogrodu.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Husqvarna. Nie tylko mogą Państwo u nas zakupić produkty tej firmy, ale także serwisować je u nas w czasie gwarancji, jak i po okresie gwarancyjnym.
Nie tylko zajmujemy się sprzedażą i serwisem produktów marki Husqvarna, ale także prowadzimy pełne usługi serwisowe dla sprzętów innych marek i wszelakiej kategorii - w tym sprzętu ogrodowego, leśnego, a także sprzętu budowlanego.
Posiadamy całkiem sporą wiedzę w kategorii serwisu i sprzedaży sprzętów ogrodniczych, ich jakości, a także wartości. Służymy doradztwem z zakresu prowadzenia wycen sprzętu używanego, a także wykonujemy ekspertyzy odnośnie stanu technicznego danego sprzętu.

Autoryzowany serwis

Działamy na terenie Sopotu oraz całego Trójmiasta. Posiadamy autoryzacje handlowe i serwisowe najbardziej cenionych firm z branży ogrodniczo-leśnej oraz budowlanej.

Zaufanie Klientów

Zaufało nam już wielu klientów, co zaowocowało pozyskaniem bezcennego, aczkolwiek mozolnie zdobywanego doświadczenia. Nasza firma zajmuje się zarówno sprzedażą, jak i serwisem maszyn.

Jesteśmy Najlepsi

Sprawdź Nasz Serwis

Naprawiamy Wszystko

Serwis sprzętu ogrodniczego i leśnego - elektronarzędzi, sprzętu spalinowego i elektronicznego, a także silników firm Briggs&Stratton, Tecumsech, Honda i Kohler. Powierz nam naprawę swojego sprzętu!

Przeglądy I Ekspertyzy

Wykonujemy przeglądy techniczne gwarancyjne i pogwarancyjne. Wykonujemy ekspertyzy odnośnie stanu technicznego i opłacalności napraw, a także służymy radą odnośnie opłacalności zakupu sprzętu.

Nasz Serwis

4700

Zadowolonych Klientów

19

Lat Na Rynku

7200

Naprawionych Maszyn

417

Produktów W Ofercie

Posiadamy asortyment renomowanych firm

Nasi Partnerzy

 
Husqvarna
Gardena
McCulloch
Oregon
Fiskars
 
 
 
Briggs & Stratton
Kohler
Ferris
Pubert
Weibang
 

Masz jakiekolwiek pytania?

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!